Feel Eco

Webová stránka značky: Feel Eco
 

Filozofie Feel Eco

 

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí.

Tyto dva aspekty v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu.

Tato základní hesla stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco z ryze české produkce. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi.

Produkty Feel Eco jsou toho důkazem.

Feel Eco je životní postoj. Produkty jako prací prostředky, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí univerzální prostředek či prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.

Té generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace = naše potomky.

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi. Tyto suroviny musejí být a jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. Základním měřítkem je nám certifikační proces EU ECO-label plus naše vlastní hodnoty, které sahají dále nad rámec požadavků ECO-labelu.

Tím se můžeme zaručit za vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými konvenčními produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné.

Žádný z produktů Feel Eco není testovaný na zvířatech.

Při rozhodování o koupi prostředků do domácnosti je jedním z kritérií samozřejmě také cena produktu. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak méně spotřebováváte a tím šetříte vaší peněženku a současně naši společnou planetu.

Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají mnoho spokojených zákazníků. Vyzkoušejte si kvalitu produktů Feel Eco, a zařaďte se mezi spotřebitele, kterým není jedno jak a kde žijí.

Feel Eco.... je záležitost srdce. Ručíme za to!

Nestačily vám tyto argumenty? Dobře....budeme tedy pokračovat

Proč Feel Eco?

Ekologie

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, tvar a materiál použitých obalů, vysoká odbouratelnost výsledného produktu v přírodě – to vše odpovídá vysokému standardu, který jsme si pro Feel Eco produkty nejprve sami stanovili.

Ekonomika

Všechny naše Feel Eco výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti výrobku. V pracích prostředcích doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.

Efektivita

Feel Eco výrobky si zakládají na dokonalé a prvotřídní účinnosti. Díky speciálně vyvinutým recepturám tak dávkujete menší množství výrobku s efektivní a vysokou účinností. U Feel Ecovýrobků proto opravdu platí, že „málo znamená více“!

Etika

V naší společnosti si zakládáme na hodnotách jako je respekt a morálka. Podle toho se chováme také k našim zákazníkům. Naše produkty Feel Eco nikdy netestujeme na zvířatech, což se slučuje s našimi hodnotami.

Emoce

Nechte se oslovit výjimečností designu výrobků Feel Eco. Vyzkoušejte praktická balení, která jsou jednoduchá a uživatelsky příjemná, ale zároveň také velmi líbivá. Feel Eco produkty jsou totiž vyvinuty pro naše zákazníky.

Vážíme si Vás, našich zákazníků a uživatelů Feel Eco produktů a zároveň si velice vážíme životního prostředí. Proto Vám chceme přinést maximálně efektivní a účinné prostředky, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Ovšem nejen tyto výhody skýtá využívání Feel Ecoproduktů ve Vaší domácnosti. Naše produkty Vám přinesou ale také ekonomickou výhodu, protože naše výrobky jsou vysoce koncentrované a v konečném důsledku zákazník v přepočtu na dávku a použití prostředku ušetří také svou peněženku. 

Ještě potřebujete další argumenty pro Feel Eco? Co takhle rychlý sumář na závěr? 8x Feel Eco

  1. Použité ingredience jsou rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné.
  2. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k  životnímu prostředí, tak i k prádlu.
  3. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách.
  4. Prostředky jsou účinné již při nízkých teplotách a šetří tak energii.
  5. Receptury Feel Eco nebyly, nejsou a nebudou testovány na zvířatech!
  6. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů.
  7. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí.
  8. S rezervou splňujeme limity certifikace EU ECO-label.

 

Žádné produkty od výrobce Feel Eco nebyly nalezeny....