Tónovací přeliv Henne Color odstín Stříbrný kaštan

Jedná se o jediný studený odstín v barevné škále přelivů Henne Color. Doporučujeme i pro pány, kterým se nelíbí jejich příliš prošedivělé vlasy. Velice přirozený odstín studené hnědé barvy, není vhodný pro světlé vlasy. Pro určení výsledného odstínu můžete zkusit nejprve obarvit pramínek vlasů. Orientační výsledky aplikace přelivu Stříbrný kaštan najdete ve vzorníku.

Odstíny mezi sebou můžete libovolně míchat a vytvořit si tak jedinečnou vlastní barvu.

Krémové přelivy Henne Color jsou velmi dobře snášeny i osobami s přecitlivělostí na chemické barvy, ale pokud vás někdy postihla taková alergická reakce, udělejte si nejdřív test snášenlivosti přípravku a to nejlépe 48 hodin před zamýšleným barvením.

Přelivy Henne Color jsou velice šetrné prostředky k tónování vlasů, nenarušují jejich strukturu a výsledná barva je vždy ovlivněna původní barvou vlasů – viz orientační výsledky barvení ve vzorníku.
Přelivy neobsahují PPD, čpavek, kysličník, resorcinol, silikony ani chemické parfémy. 

Přelivy Henne Color můžete použít i na chemicky barvené vlasy avšak minimální časový rozestup mezi barveními by měl být alespoň šest týdnů. 

UPOZORNĚNÍ: před použitím na chemicky zesvětlované a poničené vlasy doporučujeme rozhodně udělat nejprve zkoušku barvení na pramínku vlasů!

Návod k použití:

Vlasy důkladně umyjeme šamponem bez obsahu silikonů, nejlépe z řady Henne Color. Prosušíme je ručníkem. Kontury kůže u vlasové pokožky natřeme mastnějším krémem nebo olejem. V ochranných rukavicích naneseme přiměřené množství krémového přelivu na vlasy a hustým hřebenem pročesáváme vlasy všemi směry tak, abychom přípravkem rovnoměrně pokryli všechny vlasy. Na krátce střižené vlasy vypotřebujeme asi 1/4 až 1/3 lahvičky. Pak vlasy překryjeme přiloženou igelitovou čepicí a hlavu obalíme ručníkem, aby mohla proběhnout termická reakce. Přeliv necháme působit 20 až 45 minut, v závislosti na požadované sytosti výsledné barvy. Pak vlasy důkladně opláchneme proudem vody bez použití šamponu. Vysušíme a upravíme obvyklým způsobem.

Lahvičku se zbytkem přípravku zabalíme tak, abychom zamezili přístupu vzduchu a následnému vysychání krému. Přeliv můžeme používat po dobu dvanácti měsíců od prvního použití.

Balení: 90ml, igelitové rukavice, čepice, návod k použití.

Přírodní složky: henna, levandulový olej

Složení:
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-33, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Basic Blue 99, Glycerin, Isohexadecane, Cetrimonium Chloride, Cocotrimonium Chloride, Lavandula Hybrida Oil, Quaternium-52, Peg-15 Cocopolyamine, Sodium Chloride, Polysorbate 80, Basic Brown 16, Basic Brown 17, Linalool, Magnesium Nitrate, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract, Chamomilla Recutica /Matricaria/ flower extract, Magnesium Chloride, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Potassium Sorbate, Citric Acid, Methyisothiazolinone