Fytomineral Energy

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem
588 Kč
   
Značka Energy
Kategorie Bylinné Produkty
 

Fytomineral

 • zdroj dŮLeŽitÝCH MineráLŮ A StopoVÝCH prVkŮ

 • ViroVÉ inFekCe, SníŽená iMUnitA

 • HArMonizACe HorMonáLníHo SYStÉMU, CUkroVkA

 • porUCHY CentráLníHo nerVoVÉHo SYStÉMU

 • oSteoporózA, porUCHY krVetVorbY, ekzÉMY

 • reGenerACe CeLÉHo tĚLA, koStí, zUbŮ, VLASŮ A neHtŮ

 • nedoStAtek ŽiVotní enerGie, StreS A ÚnAVA

  tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat, ani nemá schválené léčivé účinky.

  Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů obohacený o bioinformace.

  Fytomineral posiluje celý organismus, pojivové tkáně, krev, CNS, imunitu i hormonální systém.

  Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

  Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Ačkoliv minerály, stopové prvky i vitaminy nejsou nositeli energie, tak jsou zcela nezbytnou složkou naší stravy. Slouží k výstavbě tkání v těle, regulaci pochodů látkové přeměny
  a zúčastňují se i procesu vedení nervových vzruchů. Minerální látky hrají také důležitou úlohu při zpomalování aterosklerotických změn v cévách a mají vliv na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. jelikož si je naše tělo nedokáže samo vytvořit, jsme odkázáni na jejich příjem potravou a vodou. přestože většina minerálů je v dostatečném množství obsažena ve vhodných potravinách, dochází při konzumaci běžné „moderní“ stravy plné tuků, cukrů a soli k nedostatečnému příjmu určitých minerálních látek.
  na druhé straně při užívání některých farmaceutických přípravků může dojít k předávkování nebo nerovnováze přijímaných minerálních látek. tento problém je při užívání Fytomineralu eliminován, protože minerální látky jsou v koloidním stavu netoxické a nemůže docházet k jejich předávkování ani nerovnováze. tělo si krátkodobě dokáže udržet rovnováhu minerálních látek samo. nedostatek, nadbytek či nesprávný poměr minerálních látek mohou vést ke zdravotním problémům. pokud je příjem minerálů dlouhodobě nízký, čerpá organismus ze zásob uložených ve svalech, játrech a kostech.

  Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let.

  Vlastnosti minerálů v koloidní formě

  Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. pomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem pro dobré zdraví a dlouhý život. zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Minerály v koloidní formě napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla a hrají důležitou roli při syntéze dnA. jsou základní částí každého enzymu nebo s nimi vzájemně působí, takže použití Fytomineralu pomáhá produkovat v těle enzymy, které se tvoří pouze za přítomnosti stopových minerálních látek. zajímavou a důležitou vlastností minerálů je jejich vytěsňovací (nahrazovací) funkce. například nikl, baryum, hliník a další prvky Mendělejevovy soustavy v koloidní formě dokáží vytěsnit z těla iontovou, a tedy toxickou (odpadní) formu toho samého prvku. znamená to, že koloidní roztok minerálů působí v lidském organismu detoxikačně.

  Účinky minerálů v koloidní formě

  • vyvolávají a udržují elektrickou rovnováhu v lidském těle
  • jsou potřebné pro správný průběh většiny biochemických pochodů
  • enzymy mohou být v těle tvořeny pouze za přítomnosti minerálních látek, které jsou v koloidní formě • tělo nemůže přijímat vitamin e bez určité koloidní formy zinku
  • zvyšují využitelnost vitaminů potřebných pro výživu člověka
  • hrají významnou roli při syntéze dnA, která je základem obnovování a rozmnožování struktur buněk • regulují metabolismus lidských buněk a jsou nezbytné pro udržení zdraví
  • regulují hormonální činnost endokrinního systému těla
  • detoxikují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí
  • urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu


FYTOMINERAL

Doplněk stravy – kapky 

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Složení:
100% minerální voda (koloidní roztok minerálů)

Dávkování:
Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den. Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Není určeno dětem do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí!

Způsob skladování:
Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Případný sediment není na závadu.

Obsah:
100 ml

EAN:
8594069933048
Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.