Dračí krev Drags Imun Energy podporuje imunitní systém

Neohodnoceno
 

Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém.

Dostupnost Skladem
593 Kč
   
Značka Energy
Kategorie Bylinné Produkty
 

DRAGS IMUN

Doplněk stravy – kapky 

Bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývanou Sangre de Drago – dračí krev. Croton lechleri je velmi významná rostlina.

Složení:
100% pryskyřice Croton lechleri

Doporučené dávkování:
Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.

Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah:
30 ml

Použití Drags Imunu

 • »  respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B, adenoviry, retroviry a viry parainfluenzy

 • »  hepatitida A i B

 • »  opary způsobené herpes viry, onemocnění vyvolaná cytomegaloviry (infekční mononukleóza)

 • »  ošetření všech povrchových ran (od drobných ran až po bércové vředy) a hemoroidů

 • »  hojení kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů zejména v dutině ústní, hltanu, hrtanu i jinde

 • »  doplněk při léčbě žaludečních nebo dvanáctníkových vředů, zažívacích problémů způsobených Helicobacterem pylori, Crohnovy

  choroby a ulcerózní kolitidy

 • »  podpora činnosti sleziny, slinivky a štítné žlázy

 • »  zvýšení obranyschopnosti organismu

 • »  detoxikace střev a průjmová onemocnění (E. coli, Enterobacter, Salmonella)

 • »  aktivace kostní dřeně, regenerace krevních buněk při anémii a leukémii

 • »  zlepšení kvality kostí a kloubů (artróza, artritida)

 • »  parodontóza, krvácení dásní, zvýšená kazivost zubů

 • »  roztroušená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vliv na CNS

 • »  dodání energie při únavě a stavech vyčerpání

 • »  doplněk protinádorové léčby

  Složení Drags Imunu

  100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.

  Doporučené dávkování

Drags Imun

 • »  VIROVÁ ONEMOCNĚNÍ: RESPIRAČNÍ INFEKCE, HEPATITIDY, OPARY

 • »  POVRCHOVÉ RÁNY VŠEHO DRUHU

 • »  ZÁNĚTLIVÁ ONEMOCNĚNÍ ŽALUDKU A STŘEV, PRŮJMY

 • »  PODPORAOBRANYSCHOPNOSTIORGANISMU

 • »  KOŽNÍ PLÍSNĚ, VYRÁŽKY, REAKCE NA HMYZÍ KOUSNUTÍ

  Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.

  Drags Imun je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“).

Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Například pro zastavení krvácení, urychlení hojení a uzavření ran a jejich ochranu před infekcemi. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Často se v domorodé medicíně podává při úplavici, střevní horečce, žaludečních vředech, hemoroidech, ale také pro vaginální koupele před porodem a zastavení krvácení po porodu, při kožních potížích i svědění po hmyzím kousnutí.

Účinky Drags Imunu

Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proantokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti.
Byla prokázána celá řada farmakologických účinků latexu a jeho substancí: anestetický, antialergický, antibakteriální, antivirový, antioxidační, antiseptický, hemostatický, hojivý, imunomodulační, protinádorový, protiplísňový, protiprůjmový, protizánětlivý, tonizační, afrodiziakální a protistresový. Jejich výčet je velmi dlouhý, ale ukazuje, že „dračí krev“ by měl mít každý člověk vždy

po ruce jako alternativní první pomoc.
Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací, je určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Výborně se osvědčil při hojení ran, tkání a kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů, zejména v dutině ústní, v hltanu, hrtanu a jinde. Podporuje regeneraci
a obranyschopnost organismu, zvyšuje jeho imunitu a velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních. Také se ukazuje, že má příznivé protizánětlivé účinky u střevních onemocnění typu Crohnovy nemoci
a ulcerózní kolitidy.

Energetické působení Drags Imunu podle principů TČM

Drags Imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), tenkého a tlustého střeva.

Drags Imun je přípravek určený jak k vnitřnímu, tak k vnějšímu použití. Před použitím protřepejte.
Vnitřní užití: dospělí max. 1-3x denně 10 kapek (0,5 ml), děti max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Vnější užití: při poranění aplikovat přímo na ránu.
Jako kloktadlo: dát 3–5 kapek do sklenice vody. U případů parodontitidy aplikovat na zubní kartáček.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Drags Imun není vhodné užívat spolu s léky snižujícími imunitní odpověď (imunosupresivy). Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.EAN:
8594069933024

Hmotnost 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.